Przykładowe metody montażu bram rolowanychZobacz równieżbramy rolowane Łódź

Bramy rolowane

Bramy rolowane, to rozwiązaniepodnoszące estetykę oraz komfort i jednoczesnie oszczędzające miejsce wewnątrz garażu.

Bramy można wykonać do maksymalnej szerokości wynoszącej 4,5 mb. Rolety bramowe stosujemy w nowych oraz już wybudowanych garażach i budynkach.

Więcej
profile bramowe

Profile bramowe

Główną częścią bramy rolowanej, jest dobór odpowiedniego profilu. To on stanowi o sztywności i wytrzymałości bramy w trakcie użytkowania. Brama z profilu PA-77 jest najlepszym i najbardziej wytrzymałym profilem z obecnie dostępnych. Jest to główny punkt w ofercie rolet bramowych. Następne w kolejności są profile zdecydowanie mniejsze czyli PA-55 i PA-52. Wykonanie bramy z tych profili uzależnione jest od gabarytów otwory garażowego. Są one zdecydowanie tańszą opcja ale i zarazem są mniej odporne przy dużych powierzchniach. Dlatego zaleca się stosowanie do bram profilu 77. Więcej danych technicznych poszczególnych profili znajduje się na stronie.

Więcej
rolety zewnętrzne podtynkowe integro intermo

Rolety zewnętrzne podtynkowe

W systemie podtynkowym, rolety posiadają specjalnie zaprojektowaną skrzynkę Integro, która umożliwia jej zakrycie w ociepleniu zewnętrznym na budynku. To rozwiązanie, przy uprzednio przygotowanym nadprożu, odpowiednio zaizolowanym przed przemarzaniem, idealnie sprawdza się w każdym nowym domu. Rolety podtynkowe, dzięki bogatej kolorystyce i szerokiej gamie oklein, komponują się z każdą elewacją i zlewają z oknami, stanowią niewidoczny element budowlany, który zapewni nam jednocześnie wszystkie korzyści płynące ze stosowania rolet.

Więcej