Przykładowe metody montażu rolet zewnętrznych w systemach natynkowych i podtynkowychZobacz również

rolety zewnętrzne Łódź

Rolety natynkowe

Ten system rolet, jest jednym z najpopularniejszych, jeśli chodzi o rolety zewnętrze. Dzieje się tak, gdyż, jest to bardzo uniwersalny system rolet, który może być stosowany w różnych wariantach zabudowy. Można go z powodzeniem montować w budynkach już istniejących, jak również w nowych domach. System rolet natynkowych doskonale nadaje się jako zamknięcie boksów, zabudowa otworów i do wielu innych zastosowań, gdzie liczy się bezpieczeństwo i estetyka.

Więcej
projects

Rolety podtynkowe

Podtynkowe rolety zewnętrzne w systemie skrzynek Integro lub Intermo, to znakomite rozwiązanie, polecane do nowych domów energooszczędnych czy też pasywnych. Dzięki unikatowemu rozwiązaniu skrzynek, rolety można zakryć w zewnętrznym ociepleniu budynku, bez powstawania mostków termicznych. Rolety te dostępne są w wielu kolorach pancerza i kilkunastu wzorach oklein. Ze względu na specyfikę, te rolety montujemy wyłącznie przed wykonaniem ocieplenia.

Więcej
rolety zewnętrzne Łódź

Rolety zewnętrzne

Zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem, dzięki zastosowaniu rolet zewnętrznych, oraz poprawienie komfortu w upalne letnie dni, to najpopularniejsze obecnie przyczyny montowania rolet zewnętrznych. Dodajmy do tego walory zabezpieczające i ochronne i mamy znakomitą mieszankę, która powoduje, że rolety cieszą się obecnie tak dużą popularnością.

Więcej