Zobacz również

rolety zewnętrzne Łódź

Rolety zewnętrzne natynkowe

Różnorodność możliwych zastosować jest jedną z głównych cech rolet natynkowych. Możemy je stosować zarówno do zabezpieczenia sklepów i witryn, podniesienia komfortu mieszkania, zabudowy balkonowej, zamknięcia szafy czy też jeszcze w wielu innych przypadkach, gdzie liczy się estetyczny wygląd. Niewątpliwie dodatkowym atutem jest mnogość kolorów, w jakich są dostępne rolety natynkowe. Gwarancją zadowolenia z użytkowania, są fachowe ekipy montażowe, z dużym doświadczeniem. Podpowiedzą oni, czy można i jak zamontować rolety w danych warunkach.

Więcej
rolety integro

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Podtynkowe rolety Integro, to najlepszy i polecany przez nas system rolet podtynkowych.

Aluminiowa skrzynka podtynkowa idealnie chowa się w zewnętrznej elewacji budynku. Klapa rewizyjna również znajduje się od zewnątrz tym samym skrzynka rolety w żaden sposób nie wchodzi we wnętrze domu, dzięki czemu unikamy utrat ciepła.

Rolety w tym systemie montujemy wyłącznie, jeśli jeszcze nie mamy wykonanego ocieplenia i ostatecznej elewacji na obiekcie.

Więcej


rolety bramowe Łódź

Bramy rolowane

Bramowe rolety Portos, to komfortowe i estetyczne rozwiązanie, oszczędzające miejsce wewnątrz garażu.

Największa szerokość, na jaką można wykonać bramy, wynosi 4,5 mb. Rolety bramowe, można stosować tak w nowych, jak i w już istniejących garażach.

Więcej