Zobacz również

rolety Łódź

Rolety zewnętrzne natynkowe

W przypadku, jeśli nie możemy u siebie zastosować rolet podtynkowych, czy to ze względów technicznych czy też z powodu braku warunków do prawidłowego ich montażu, zawsze możemy zamontować rolety natynkowe. Rolety mogą być montowane zarówno na elewacje jak do wnęki, czyli do ramy okna. Chociaż skrzynek natynkowych nie zakryjemy elewacją, to zawsze zyskamy na izolacji, komforcie mieszkania i bezpieczeństwie. Wyposażenie rolet w napędy eklektyczne pozwoli użytkować rolety w możliwie najwygodniejszy sposób.

Więcej
rolety podtynkowe

Rolety podtynkowe

Rolety naokienne mają swoje plusy, ale naszym zdaniem nie są one najkorzystniejszym rozwiązaniem jeśli chodzi o rolety z możliwością zabudowy skrzynek. Rolety naokienne, gdzie skrzynka jest wewnątrz budynku, nadają się do bardziej ciepłych klimatów i regionów, gdzie nie występują duże obniżki temperatur. Jeśli więc chcemy zamontować rolety zewnętrzne ale chcemy zakryć skrzynki, to rolety podtynkowe sprawdza się idealnie. Nawet jeśli mamy już przygotowane wnęki pod montaż rolet naokiennych, to możemy dokonać kilku zmian, i zamontować rolety podtynkowe. Więcej o zaletach rolet podtynkowych i o sposobach ich zabudowy i przygotowania nadproży, znajdują się na stronie w dziale Rolety Podtynkowe.

Więcej


projects

Napędy do rolet zewnętrznych

Silniki elektryczne są coraz częściej stosowanym rozwiązaniem sterowania rolet. Napędy powodują wrozst komfortu użytkowania i polepszają estetykę. Nasze silniki elektryczne, jako jedyne dostępne na rynku, są w całości produkowane w Polsce.

Sposoby łączenia i prowadzenia instalacji do i z rolet dla przełączników i pilotów.

Więcej