Napędy elektryczne do rolet

napędy rurowe elektryczne do rolet zewnetrznych


Coraz popularniejszym i zdecydowanie najbardziej komfortowym sposobem na sterowanie roletami, jest zastosowanie napędów elektrycznych. Są to specjalne, rurowe silniki indukcyjne, które ukryte są wewnątrz skrzynki rolety. Silniki mogą być sterowane przy pomocy przełączników klawiszowych, kluczykowych lub radiowo, przy pomocy pilota.


Silniki elektrycznie mogą być montowane nie tylko w nowych roletach, ale również w roletach nieco starszych, które do tej pory były sterowane manualnie. Konieczne jest przy tym, by rolety te pracowały płynnie bez żadnych przeszkód.


Sposób prowadzenia instalacji elektrycznej do podłączenia rolet uzależniony jest od rodzaju sterowania.
Silniki do rolet zewnętrznych SIMU grupa SOMFY


Silniki do rolet zewnętrznych SIMU (grupa SOMFY)

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oprócz standardowych silników, oferujemy niezawodne silniki i sterowania do rolet, uznanego i cenionego producenta, firmy SIMU, która istnieje na rynku od 1952 roku.


Od ponad 60 lat, SIMU, opierając się na swojej wiedzy i umiejętnościach, oferuje klientom na całym świecie najwyższej jakości silniki do rolet, które cechuje:
- niezawodność
- innowacyjność
- cicha praca
- prostota obsługi


100% napędów SIMU kontrolowanych jest już na etapie produkcji!


Na specjalną uwagę zasługują silniki kablowe przeciążeniowe SIMU oraz silniki radiowe przeciążeniowe SIMU Hz. Innowacyjne silniki przeciążeniowe SIMU wykrywają przymarznięcie i oblodzenie rolety, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzeń rolety w okresie zimowym. Oprócz tego, silniki przeciążeniowe SIMU wykrywają przeszkody i zatrzymują pracę rolety.Więcej szczegółów odnośnie silników SIMU znajdą Państwo w dziale: Silniki SIMU

Zobacz również

rolety zewnętrzne Łódź

Rolety zewnętrzne

Rolety poprawiają komfort i bezpieczeństwo, jednocześnie stanowiąc dodatkową izolację, dzięki zastosowaniu wewnątrz aluminiowego pancerza specjalnej pianki.

Nasze rolety wytwarzane są wyłącznie z najwyższej klasy profili aluminiowych.

Więcej
rolety zewnętrzne podtynkowe Łódź

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Rolety Integro / Intermo, to najlepszy i najczęciej stosowany system rolet podtynkowych dostępny na naszym rynku.

Aluminiowa skrzynka podtynkowa idealnie chowa się w zewnętrznej elewacji budynku. Klapa rewizyjna również znajduje się od zewnątrz, tym samym roleta w żaden sposób nie ingeruje do wnętrza naszego domu.

Rolety montujemy przed ociepleniem budynku.

Więcej


rolety bramowe Łódź

Bramy rolowane

Rolety bramowe, to estetyczne i komfortowe rozwiązanie oszczędzające miejsce wewnątrz garażu.

Maksymalna dostępna szerokość bram wynosi 4,5mb. Bramy rolowane mogą być montowane zarówno w nowych, jak i już istniejacych budynkach.

Więcej