Zobacz również

rolety podtynkowe

Rolety podtynkowe

Rolety Integro, to najlepszy oraz najczęciej stosowany obecnie system rolet, przeznaczonych do ukrycia podtynkowego, dostępny na naszym rynku.

Innowacujna, aluminiowa podtynkowa skrzynka idealnie chowa się w zewnętrznej elewacji budynku. Klapa rewizyjna również znajduje się od zewnątrz, tym samym roleta w żaden sposób nie ingeruje do wnętrza naszego domu.

Rolety montujemy przed ociepleniem budynku.

Więcej


moskitiera zespolona (zintegrowana) z roletą zawnętrzną

Moskitiery zintegrowane z roletą

Na życzenie, w roletach zewnętrznych można zastosować zintegrowane, rolowane moskitiery, zwijane góra / dół. Cały mechanizm podnoszenia moskitiery ukryty jest w skrzynce rolety. Dzięki temu, zachowujemy funkcjonalność okna przy jednoczesnej ochronie przed insektami. System moskitier zintegrowanych możliwy jest do zamontowania tylko razem z nowymi roletami.

Więcej


montaż napądów elektrycznych do rolet zewnętrznych

Silniki do rolet zewnętrznych

Elektryczne silniki rurowe, to w obecnej chwili coraz częściej stosowany mechanizm podnoszenia rolet. Zapeniają one znaczne podnisienie komfortu używania i estetykę. Nasze silniki elektryczne, jako jedyne dostępne na rynku, są w całości produkowane w Polsce.

W zależności od wybranego napędu, sterowanie rolety elektrycznej odbywa się przy użyciu pilota albo przełącznika naściennego klawiszowego lub kluczykowego.

Więcej