Skrzynka rolety Integro w całości znajduje się na zewnątrz budynku i stanowi doskonałe podłoże pod dowolny materiał wykończeniowy dzięki specjalnej listwie tynkowej, na której można położyć np. 2cm styropian.
Klapa rewizyjna rolety znajduje się w dolnej części skrzynki, co pozwala na bezproblemową konserwację i serwis rolety.
Elementy, które pozostają widoczne po otynkowaniu, występują w kilkunastu kolorach i okleinach, dzięki czemu można je skomponować kolorystycznie z oknem czy też elewacją (rolety podtynkowe kolory)

Elementy podtynkowe systemu Integro nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi czy nadproża, co też zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, i nie narusza bilansu energetycznego budynku.

Rolety zewnętrzne podtynkowe - prawidłowy montaż

Zobacz również

rolety zewnętrzne Łódź

Rolety zewnętrzne natynkowe

Jeśli jest już za późno na montaż rolet podtynkowych, to sprawdź zdecydowanie najpopularniejszy i najczęściej stosowany system rolet zewnętrznych natynkowych. Dzięki swojej uniwersalności, system natynkowy można stosować w budynkach nowych jak i już istniejących.

Więcej


moskitiery zespolone z roletą

Moskitiery zintegrowane z roletą

W roletach zewnętrznych istnieje możliwość zastosowania specjalnej, zintegrowanej moskitiery, która zwija się do skrzynki roletowej. System ten zapewnia ochronę przed insektami przy zachowaniu pełnej funkcjonalności okna.

Więcej


silniki elektryczne do rolet zewnętrznych

Silniki do rolet zewnętrznych

Napędy elektryczne, to coraz częściej stosowane rozwiązanie podnoszenia rolet. Silniki zapewniają wysoki komfort użytkowania i estetykę. Szczególnie polecamy najwyższej klasy silniki przeciążeniowe SIMU (grupa Somfy) wykrywające przymarznięcie i oblodzenie rolety.

Rolety o napędzie elektrycznym sterowane są z przełącznika klawiszowego, kluczykowego lub radiowo, za pomocą pilota.

Więcej