Zobacz również

rolety zewnętrzne adaptacyjne

Rolety zewnętrzne natynkowe

Najpopularniejszy i najczęściej stosowany system rolet zewnętrznych. Dzięki swojej uniwersalności, system natynkowy można stosować w budynkach nowych jak i już istniejących obiektów. Rolety natynkowe idealnie sprawdzą się jako ruchoma ściana, stała przegroda lub zamknięcie sklepów i pomieszczeń.

Więcej
rolety podtynkowe

Rolety zewnętrzne podtynkowe

System podtynkowych rolet Intergro, jest w naszej ocenie najlepszym systemem, przeznaczonym do zabudowy rolety pod elewacją.

Aluminiowa skrzynka w rolecie podtynkowej idealnie schowa się w elewacji zewnętrznej budynku. Widoczna klapa rewizji również znajdzie się od zewnętrz, dlatego roleta podtynkowa w żaden sposób, jeśli poprawnie wykonamy docieplenie, nie ingeruje we wnętrze domu mieszkalnego.

Rolety montujemy wyłącznie przed ociepleniem budynków.

Więcej
rolety termolux, termo-prestige

Rolety zewnętrzne naokienne

Nadstawne rolety firmy Portos, z plastikowymi skrzynkami i prowadnicami, to roleta, która nakładana jest na okno przy czym jej skrzynka oraz klapa rewizyjna znajduje się wewnątrz budynku. Klapa rewizyjna jest od spodu albo od czołowej strony skrzynek. Zależnie od zastosowanej rewizji, skrzynka umieszczona wewnątrz domu, może zostać zabudowana od czoła albo musi być w całości odkryta. Rolety naokienne montujemy jedynie wraz z montażem stolarki otworowej.

Więcej