Zobacz równieżbramy rolowane Łódź

Bramy rolowane

Bramy rolowane znakomicie sprawdzają się każdym mniejszym i nietypowym garażu, gdzie będzie zależyeć nam na oszczędności cennego miejsca przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych i komforcie użytkowania. Bramy wykonuje się do szerokości maksymalnej 4,5 mb co powoduje, że i w większych garażach system ten znajdzie zastosowanie.

Więcej
rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Każda roleta zewnętrzna powoduje wzrost walorów izolacyjnych, dzięki czemu zmniejszeniu ulegną opłaty za ogrzewanie i poprawi się komfort mieszkania w upalne i słoneczne dni. Jeśli dołożymy do rolet specjalne blokady, stworzymy dodatkowe utrudnienie dla amatorów cudzej własności. To wszystko sprawia, że obecnie rolety zewnętrzne są nieodłącznym elementem każdego nowego domu.

Więcej
rolety zewnętrzne podtynkowe integro intermo

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Podtynkowe rolety o nazwie Integro i Intermo, przeznaczone do ukrycia skrzynki, to najlepszy a obecnie najczęściej stosowany na rynku budownictwa system rolet z przeznaczeniem do zabudowy podtynkowej dostępny na krajowym rynku. Konstrukcja aluminiowa skrzynki podtynkowej ulokowana jest pod zewnętrzną zabudową, czyli elewacją obiektu, tym samym nasza roleta nie jest we wnętrzu naszego domu i nie powoduje przykrych konsekwencji w postaci chociażby powstawania mostków termicznych i utraty ciepła. Rolety podtynkowe, z racji swojej konstrukcji, montujemy obligatoryjnie przed wykonaniem ocieplenia i ostatecznej elewacji budynku.

Więcej