Nadajnik SIMU Timer Easy Hz 1 kanałowy z automatyką czasową służy do sterowania jedną roletą lub jedną grupą rolet. Można dzięki niemu scentralizować i zautomatyzować sterowanie roletami w domu. Przy sterowaniu czasowym, rolety zewnętrzne powinny być obowiązkowo wyposażone w silniki radiowe przeciążeniowe.


Pilot SIMU Timer Easy Hz 1 kanałowy z automatyką czasową cechuje prostota obsługi. Pilot jest już fabrycznie zaprogramowany do otwierania rolet o 7:30 i do ich zamykania o 20:00. Posiada on automatyczną zmianę czasu z letniego na zimowy (czas ustawiony dla strefy GTM+1).


Dzięki funkcji „memory”, możemy w łatwy sposób zaprogramować pilot SIMU Timer Easy. Wystarczy przytrzymać wciśnięty przez 8 sekund przycisk „góra” lub „dół”, a aktualny czas zostanie zapisany jako godzina codziennego otwierania lub zamykania rolet zewnętrznych.


Nadajnik SIMU Timer Easy daje możliwość precyzyjnego spersonalizowania automatycznego podnoszenia i opuszczania rolet. Rolety zewnętrzne będą pracować każdego dnia w tym samym czasie w trybie automatycznym dziennym, natomiast w trybie automatycznym praca / wolne, rolety będą miały inny program w dzień roboczy i w dzień wolny.


Pilot SIMU Timer Easy z automatyką czasową posiada funkcje symulowania obecności domowników, poprzez losowe przesunięcie opuszczania / zamykania rolet w zakresie czasu od 0 do 30 minut.


Timer Easy może być w dowolnym momencie przełączony do pracy ręcznej i sterowania rolet przy pomocy przycisków na pilocie.
Nadajnik SIMU Timer Easy Hz 1-kanałowy - dane techniczne

Nadajnik SIMU Timer Easy Hz 1 Kanałowy z Automatyką Czasową
Zasilanie: Dwie baterie 1,5V - typ LR03 AAA


Zasięg działania: 200 metrów w otwartej przestrzeni i 20 metrów w budynku przez dwie ściany.
(zasięg uzależniony od warunków i zakłóceń radiowych)


Wymiary: 47x145x18mm.


Temperatura pracy: 0° do +60°C


Częstotliwość radiowa SIMU Hz: 433.42 MHz


Stopień zabezpieczeń: IP20


Klasa produktu: III


Kompatybilność: Napędy i odbiorniki SIMU Hz oraz Somfy RTS


Deklaracja zgodności

Zobacz równieżSilniki do rolet SIMU

Silniki do rolet SIMU

Firma SIMU jest uznanym i cenionym producentem napędów i sterowań do rolet, obecnym na rynku od1952 roku. Produkty marki SIMU wyróżnia wysoka jakość, bezawaryjność, cicha praca oraz innowacyjność rozwiązań.

Wszystkie napędy SIMU są poddawane kontroli już na etapie produkcji. Na szczególną uwagę zasługują napędy Radiowe SIMU Hz, które słyną w branży osłonowej ze swojej niezawodności. Warto również zainteresować się innowacyjnymi napędami przeciążeniowymi SIMU, które zatrzymują pracę rolety w przypadku przymarznięcia rolety w okresie zimowym.

Więcej
rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety natynkowe dostępne są w bogatej kolorystyce. Nasze rolety napędzają silniki przeciążeniowe SIMU, uznane i cenione na całym świecie. Rolety natynkowe wyróżnia szeroki wachlarz zastosowań. Od zabezpieczeń sklepów, witryn, drzwi, okien, boksów do nawet zamknięcia szaf i zabudowy regałów. Rolety natynkowe, to najpopularniejsze rozwiązanie na naszym rynku. Fachowy montaż sprawia, że rolety służa przez wiele lat.

Więcej
rolety zewnętrzne podtynkowe Łódź

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Prawidłowo zabezpieczone i ocieplone nadproża sprawiają, że rolety podtynkowe w żaden sposób nie powodują przemarzania i strat ciepła. Dostępne są bogatej gamie kolorów i oklein. Rolety podtynkowe są polecane do domów pasywnych i energooszczędnych przez Instytut Budownictwa. Szczególnie polecamy silniki przeciążeniowe SIMU zarówno w wersji radiowej jak i przewodowej, które zapewnią wieloletnią i bezproblemową obsługę rolet

Więcej


silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Silnik SIMU T5 AUTO Hz

SIMU T5 AUTO Hz, to rozwiązanie z wyższej półki do sterowania bezprzewodowego rolet, przy pomocy pilotów radiowych SIMU Hz z automatyką czasową. Szeroki wybór pilotów sprawia, że bez problemu dobierzemy odpowiedni typ pilota, jedno lub wielo-kanałowego, zależnie od naszych wymagań. Silniki Radiowe SIMU, są produktem z wyższej półki, dla osób ceniących wygodę i wysoka jakość.

Więcej
silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 plus

Silnik SIMU T5 AUTO +

SIMU T5 AUTO +, to napędy przeciążeniowe marki SIMU do podnoszenia rolet za pomocą przełączników klawiszowych. Ten Typ silników SIMU nadaje się zarówno do prostych i najtańszych instalacji sterowania indywidualnego rolet z jednego przełącznika oraz do bardziej skomplikowanych instalacji sterowania centralnego opartych o sterowniki roletowe.

Więcej