Nadajnik firmy SIMU Timer Easy Hz 1 kanałowy z funkcją automatyki czasowej, przeznaczony jest do bsługi jednej rolety lub jednej grupy rolet. Można dzięki niemu scentralizować i zautomatyzować sterowanie roletami w domu. Przy sterowaniu czasowym, rolety zewnętrzne powinny być obowiązkowo wyposażone w kompatybilne silniki radiowe przeciążeniowe.


Pilot SIMU Timer Easy Hz 1 kanałowy z automatyką czasową cechuje prostota obsługi. Pilot jest już fabrycznie zaprogramowany do otwierania rolet o 7:30 i do ich zamykania o 20:00. Posiada on automatyczną zmianę czasu z zimowego na letni (fabrycznie ustawiony jest czas dla strefy GTM+1).


Dzięki funkcji „memory”, możemy w łatwy sposób zaprogramować pilot SIMU Timer Easy. Wystarczy przytrzymać wciśnięty przez 8 sekund przycisk „góra” lub „dół”, a aktualny czas zostanie zapisany jako godzina codziennego otwierania lub zamykania rolet zewnętrznych.


Nadajnik SIMU Timer Easy daje możliwość precyzyjnego spersonalizowania automatycznego podnoszenia i opuszczania rolet. Rolety zewnętrzne będą pracować każdego dnia w tym samym czasie w trybie automatycznym dziennym, natomiast w trybie automatycznym praca / wolne, rolety będą miały odmienny program w poszczególne dni robocze i inny w dni wolne.


Pilot SIMU Timer Easy z automatyką czasową posiada funkcje symulowania obecności domowników, poprzez losowe przesunięcie opuszczania / zamykania rolet w zróżnicowanym zakresie czasu w przedziale od 0 do nawet 30 minut.


Timer Easy może być w dowolnym momencie przełączony do pracy ręcznej i sterowania rolet przy pomocy przycisków umieszczonych na pilocie.
Nadajnik SIMU Timer Easy Hz 1-kanałowy - dane techniczne

Nadajnik SIMU Timer Easy Hz 1 Kanałowy z Automatyką Czasową
Zasilanie znamionowe: Bateria 2x 1,5V - typ LR03 AAA


Określony zasięg działania: 200 metrów na wolnej przestrzeni bądź 20 metrów w budynkach przez przeszkodę w postaci dwóch ścian.
(na zasięg mogą mieć bezpośredni wpływ występujące zakłócenia na linii działania pilot - silnik)


Wymiar nadajnika: 47x145x18mm.


Zalecana dla pilota temparatura pracy w przedziale: 0° do +60°C


Obligatoryjna częstotliwość radiowa dla produktów radiowych SIMU Hz: 433.42 MHz


Określony przez SIMU stopień zabezpieczeń pilota: IP20


Klasa dla produktów: III


Pilot współpracuje z: Napędami i odbiornikami od SIMU Hz jak i Somfy RTS


Deklaracja zgodności

Zobacz równieżSilniki do rolet SIMU

Silniki do rolet SIMU

Jeśli szukamy sprawdzonego producenta automatyki do sterowania rolet, którego produkty nie będą generowały niepotrzebnych kłopotów dla użytkowników, to firma SIMU jest odpowiednim wyborem. Należy tu zaznaczyć, że SIMU, już od ponad 60 lat zajmuje się produkcją i ciągłym udoskonalaniem napędów do rolet. Nie kto inny jak właśnie SIMU wymyślił i wprowadził do sprzedaży jako pierwszy, napęd rurowy do rolety. Mamy więc tu światowego lidera, który nie spoczywa na laurach i ciągle wprowadza innowacyjne rozwiązania z zakresu sterowania radiowego i kablowego rolet. Dla SIMU od zawsze najważniejszym była jakość dlatego każdy napęd kontrolowany i testowany jest w trakcie produkcji, by dostarczony Klientowi produkt końcowy, był jak najwyższej jakości i spełniał wszystkie oczekiwania odbiorców.

Więcej
rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety zewnętrzne natynkowe

Każdemu zależy na jak największym komforcie we własnym domu, dlatego montaż rolet spowoduje poprawę nasze bezpieczeństwa i nie pozostanie również obojętny na nasz komfort. Odczujemy to zwłaszcza w słoneczne dni, przy dużych temperaturach. Ale i zimą odczujemy dodatkowe korzyści z montażu rolet. Rolety natynkowe mogą być zastosowane w wielu wariantach i sposobach montażu. Jeśli rolety mają być niezawodnym i komfortowym w obsłudze produktem, wyposażmy je w silniki najwyższej klasy, które będą pomagać nam w codziennym użytkowaniu. Rolety natynkowe, wyposażone w napędy radiowe od SIMU, są najbardziej komfortowym rozwiązaniem. Pamiętajmy, że rolet używamy każdego dnia. Te kilka a czasem nawet kilkanaście cykli opuszczania tygodniowo nie pozostaje bez wpływu na silniki, dlatego nie warto montować tanich rozwiązań, które tanie są w zakupie a drogie w serwisie.

Więcej
rolety zewnętrzne podtynkowe Łódź

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Prawidłowo zabezpieczone i ocieplone nadproża sprawiają, że rolety podtynkowe w żaden sposób nie powodują przemarzania i strat ciepła. Dostępne są one w szerokiej gamie kolorów i w wielu okleinach. Rolety podtynkowe do każdego rodzaju nowych domów, zwłaszcza, jeśli priorytetem są dla nas wysokie wartości izolacyjne, co ma miejsce w domach energooszczędnych w tym w budownictwie pasywnym. Potwierdza to Instytut budownictwa, polecając ten system rolet. Szczególnie polecamy Państwa uwadze silniki przeciążeniowe od producenta SIMU, tak w wersji najbardziej komfortowej czyli radiowej jak i tańszej przewodowej, które zapewnią wieloletnią i bezproblemową obsługę rolet

Więcej


silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Silnik SIMU T5 AUTO Hz

SIMU T5 AUTO Hz, to rozwiązanie z wyższej półki do sterowania bezprzewodowego rolet, przy pomocy pilotów radiowych SIMU Hz z automatyką czasową. Szeroki wybór pilotów od SIMU sprawi, że bez problemu każdy dobierze odpowiadające jego oczekiwaniom typ pilota, jedno lub wielo-kanałowego, zależnie od naszych wymagań. Silniki Radiowe SIMU, są produktem z wyższej półki, dla osób ceniących wygodę i wysoka jakość.

Więcej
silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 plus

Silnik SIMU T5 AUTO +

SIMU T5 AUTO +, to napędy przeciążeniowe marki SIMU do podnoszenia rolet za pomocą przełączników klawiszowych. Ten Typ silników SIMU nadaje się zarówno do prostych i najtańszych instalacji sterowania indywidualnego rolet z jednego przełącznika oraz do bardziej skomplikowanych instalacji sterowania centralnego opartych o sterowniki roletowe.

Więcej