Nadajnik jednokanałowy SIMU Hz 1 występuje w dwóch wariantach:


- wersja naścienna, zamontowana na stałe w jednym miejscu,


- wersja przenośna, kompaktowy, ergonomiczny i praktyczny nadajnik, dobrze leżący w dłoni, z możliwością zawieszenia w dowolnym momencie na specjalnym magnetycznym zaczepie.Eleganckie wykonanie: prosty i jednocześnie nowoczesny wygląd nowej gamy nadajników doskonale łączy się z każdym wystrojem wnętrza.


Przycisk pozycji ulubionej: zapisana wcześniej pozycja ulubiona uruchamia się po krótkim naciśnięciu przycisku „Stop”, powodując, że rolety zewnętrzne ustawiają się w zapisanej wcześniej pozycji


Nadajnik kompatybilny ze wszystkimi napędami radiowymi i sterownikami SIMU Hz.
Nadajnik SIMU Hz 1-kanałowy - dane techniczneZasilanie: Bateria 3V CR2430


Zasięg działania:
Wersja naścienna:
150 metrów w otwartej przestrzeni i 15 metrów w budynku przez dwie ściany.
Wersja przenośna: 200 metrów w otwartej przestrzeni i 20 metrów w budynku przez dwie ściany.
(zasięg uzależniony od warunków i zakłóceń radiowych)


Wymiary:
Wersja Naścienna:
80x80x10mm.
Wersja przenośna: 125x40x15mm


Temperatura pracy: -10° do +60°C


Częstotliwość radiowa SIMU Hz: 433.42 MHz


Stopień zabezpieczeń: IP30


Klasa produktu: III


Kompatybilność: Napędy i odbiorniki SIMU Hz oraz Somfy RTS


Deklaracja zgodności

Instrukcja - pilot przenośny SIMU Hz 1: Instrukcja nadajnik pilot przenośny SIMU Hz 1 kanałowy .pdf


Instrukcja - pilot naścienny SIMU Hz 1: Instrukcja nadajnik pilot naścienny SIMU Hz 1 kanałowy .pdfpilot przenośny SIMU Hz 1 kanałowy
pilot naścienny SIMU Hz 1 kanałowy


Zobacz równieżSilniki do rolet SIMU

Silniki do rolet SIMU

Firma SIMU jest uznanym i cenionym producentem napędów i sterowań do rolet, obecnym na rynku od 1952 roku. Produkty marki SIMU wyróżnia wysoka jakość, bezawaryjność, cicha praca oraz innowacyjność rozwiązań.

Ponad 60 lat doświadczenia i ponad 200mln sprzedanych napędów na całym świecie świadczą o wysokiej pozycji firmy SIMU. Na szczególną uwagę zasługują napędy Radiowe SIMU Hz, które słyną w branży osłonowej ze swojej niezawodności. Warto również zainteresować się innowacyjnymi napędami przeciążeniowymi SIMU, które zatrzymują pracę rolety w przypadku przymarznięcia rolety w okresie zimowym.

Więcej
rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety natynkowe, to mnogość zastosować od najpopularniejszego zabezpieczenia sklepów i witryn sklepowych, przez dodatkową izolację okien w domach, do zabudowy szaf, regałów, altan i tarasów. Rolety natynkowe dostępne są w bogatej kolorystyce. Nasze rolety napędzają silniki przeciążeniowe SIMU, uznane i cenione na całym świecie. Napędy SIMU dostępne są w wersji sterowania przewodowego, z przełączników klawiszowych, oraz w wersji radiowej, sterowanych z pilotów bezprzewodowych, przenośnych i naściennych.

Więcej
rolety zewnętrzne podtynkowe Łódź

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Jeśli budujemy nowy dom i chcemy ukryć skrzynki rolet w elewacji, to rolety podtynkowe są dla nas doskonałym rozwiązaniem. Rolety podtynkowe, zamontowane na uprzednio ocieplone nadproże, są doskonałą izolacją i nie powodują występowania mostków termicznych. Dostępne są bogatej gamie kolorów i oklein. Warto również doposażyć rolety w nowoczesne i bezawaryjne silniki przeciążeniowe SIMU w wersji radiowej lub przewodowej.

Więcej


silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz, to idealne rozwiązanie do elektrycznego podnoszenia rolet przy użyciu pilotów radiowych SIMU Hz. Szeroko gama pilotów sprawia, że bez problemu dobierzemy odpowiedni typ pilota, dopasowny od naszych potrzeb. Napędy Radiowe SIMU Hz, są najlepszym rozwiązaniem sterowania bezprzewodowego rolet.

Więcej
silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 plus

Silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 +

Napędy przewodowe przeciążeniowe SIMU T5 AUTO Plus, to sterowanie roletami za pomocą przełączników żaluzjowych. Ten typ silników nadaje się idealnie do łączenia z instalacjami centralnego sterowania, oczywiście przy użyciu stosownych sterowników i przekaźników.

Więcej