Nadajnik 16 kanałowy Hz Color Multi firmy SIMU pozwala na sterowanie do 16 szt. rolet zewnętrznych indywidualnie lub poprzez utworzone grupy. Nadajnik 16 kanałowy sprawdza się doskonale do centralnego sterowania większą ilością rolet w domu.


Dzięki 16-stu programowalnym kanałom i wyświetlaczowi LCD, pilot SIMU Color Multi daje nam możliwość organizowania i zarządzania, w sposób indywidualny bądź grupowy. Do poprawnego działania, rolety zewnętrzne powinny być wyposażone w silniki radiowe SIMU Hz.


Nie ma już konieczności przemieszczania się do miejsca sterowania centralnego roletami. Nadajnik 16 kanałowy SIMU jest pilotem przenośnym, wyposażonym w specjalnym uchwytem mocującym na ścianie.


Nie ma już konieczności przemieszczania się do miejsca sterowania centralnego roletami. Nadajnik 16 kanałowy SIMU jest pilotem przenośnym, wyposażonym w specjalnym uchwytem mocującym na ścianie.


Ekran LCD nadajnika Color Multi wyróżnia prostota i czytelność. Dzięki informacjom pokazanym na ekranie dokładnie wiemy czym aktualnie sterujemy. Czytelny piktogram rolety, wyraźny numer kanału, oraz możliwość spersonalizowania nazwy danego kanału, poprzez siedem liter + jedna cyfra z zakresy 0-16, czyni nadajnik Color Multi jeszcze bardziej przystępnym dla użytkownika. Możemy nazwać dany kanał, na którym sterujemy jedną roletę bądź grupą rolet zewnętrznych, znajdujących się w danym pomieszczeniu, np. sypialnia 1, salon, kuchnia, garaż itp.


Nadajnik 16 kanałowy SIMU Hz Color Multi współpracuje ze wszystkimi silnikami i odbiornikami SIMU Hz oraz Somfy RTS. Pozwala to sterować wieloma urządzeniami za pomocą jednego pilota.
Nadajnik SIMU Color Multi Hz 16-kanałowy - dane techniczne

Pilot 16 kanałowy SIMU Hz color multi
Zasilanie: 2x bateria 1,5V - typ LR03 AAA


Orientacyjny zasięg działania: 200 metrów w otwartej przestrzeni i 20 metrów w budynku przez dwie ściany.
(zasięg uzależniony od warunków i zakłóceń radiowych)


Wymiary pilota: 47x145x18mm.


Temperatura pracyw zakresie: 0° do +60°C


Praca w częstotliwości radiowej SIMU Hz: 433.42 MHz


Stopień zabezpieczeń pilota: IP20


Klasa pilota: III


Kompatybilność z produktami: Odbiorniki i napędy SIMU Hz oraz Somfy RTS


Deklaracja zgodności

Instrukcja - pilot 16 kanałowy Color Multi: Instrukcja nadajnik pilot Color Multi SIMU Hz 16 kanałowy .pdfpilot przenośny SIMU color multi Hz 16 kanałowy


Zobacz równieżSilniki do rolet SIMU

Silniki do rolet SIMU

SIMU jest cenionym i uznanym na całym świecie producentem automatyki i sterowań do rolet. Jest to lider tego typu rozwiązań, wprowadzającym ciągłe nowości, odznaczające się wysoką bezawaryjnością. Produkty firmy SIMU wyróżniają się innowacyjnością rozwiązań, wysoka jakością, bezawaryjnością oraz cichą pracą.

Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że wszystkie napędy od SIMU są poddawane szczegółowej i drobiazgowej kontroli już w czasie produkcji. Wszystko to sprawia, że silniki SIMU sprzedały się już w ilości ponad 20mln na całym świecie. Na naszą uwagę zasługują napędy radiowe z funkcją pzreciążenia SIMU Hz, które słynną w branży osłon okiennych ze swojej wysokiej niezawodności i komfortu obsługi.

Więcej
rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety zewnętrzne natynkowe

Każda roleta natynkowa, montowana przez naszą firmę, wytworzona jest z aluminiowych pancerzy, od największych polskich producentów. Profile aluminiowe tak dobrze sprawdzają się dzięki wypełnieniu ich pianką o znakomitych właściwościach izolacyjnych. Dzięki temu, rolety te są niezwykle popularne, gdyż powodują zmniejszenie wydatków ponoszonych na ogrzewanie w czasie zimowym, oraz poprawiają komfort w okresie letnich upałów, zmniejszając nasłonecznienie w domu czy mieszkaniu. Dodatkowo, rolety dostępne są w wielu kolorach i okleinach.

Więcej
rolety zewnętrzne podtynkowe Łódź

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Rolety podtynkowe, to zdecydowanie najlepszy i najczęściej stosowany system rolet przeznaczony do zabudowy podtynkowej, spośród dostępnych systemów roletowych na naszym rynku. Polecamy go czystym sumieniem każdemu, kto buduje nowy dom.

Innowacyjna aluminiowa skrzynka podtynkowa Integro idealnie schowa się w praktycznie każdej zewnętrznej elewacji budynku i nie spowoduje przemarzania, jeśli odpowiednio zaizolujemy nadproże. Rolety podtynkowe w żaden sposób nie będą ingerować do wnętrza naszego domu.

Rolety te dostępne są w bogatej gamie oklein oraz kolorów. Rolety podtynkowe mogą być wyposażone w silniki przeciążeniowe SIMU, które zautomatyzują pracę rolet.

Więcej


silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Nowoczesne napędy radiowe z innowacyjną opcją przeciążeniową SIMU Hz, to idealne i zalecane rozwiązanie do zdalnego sterowania elektrycznego rolet za pomocą wielokanałowych i przenośnych i naściennych pilotów SIMU Hz. Bardzo szeroki wachlarz dostępnych pilotów powoduje, że każdy bez problemu znajdzie odpowiedni dla niego rodzaj pilota, zależnie od indywidualnych wymagań. Silniki radiowe SIMU, są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem do sterowania elektrycznego rolet.

Więcej
silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 plus

Silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 +

Silniki przewodowe SIMU T5 AUTO +, z funkcją przeciążenia, to podnoszenie rolet przy użyciu przełączników żaluzjowych. Silniki kablowe znakomicie nadają się również do najprostszych i najtańszych instalacji podnoszenia i opuszczania indywidualnego rolet oraz do bardziej zaawansowanych instalacji sterowania centralnego.

Jeśli chcemy sterować roletami centralnie lub grupowo, z uwzględnieniem przekaźników, czy też instalacji centralnych opartych o centralki inteligentny dom, to silniki przeciążeniowe są niejako obowiązkowym wyposażeniem. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić sterowania roletami, nad którymi nie mamy kontroli, a które pozbawione są opcji przeciążeniowej.

Więcej