Nadajnik 16 kanałowy SIMU Hz Color Multi pozwala na sterowanie 16 szt. rolet zewnętrznych indywidualnie lub poprzez utworzone grupy. Nadajnik 16 kanałowy sprawdza się doskonale do centralnego sterowania większą ilością rolet w domu.


Dzięki 16-stu programowalnym kanałom i wyświetlaczowi LCD, pilot SIMU Color Multi daje nam możliwość organizowania i zarządzania, w sposób indywidualny bądź grupowy. Rolety zewnętrzne muszą być wyposażone w silniki radiowe SIMU Hz.


Nie ma już konieczności przemieszczania się do miejsca sterowania centralnego roletami. Nadajnik 16 kanałowy SIMU jest pilotem przenośnym, wyposażonym w specjalnym uchwytem mocującym na ścianie.


Nie ma już konieczności przemieszczania się do miejsca sterowania centralnego roletami. Nadajnik 16 kanałowy SIMU jest pilotem przenośnym, wyposażonym w specjalnym uchwytem mocującym na ścianie.


Ekran LCD nadajnika Color Multi wyróżnia prostota i czytelność. Dzięki informacjom pokazanym na ekranie dokładnie wiemy czym aktualnie sterujemy. Czytelny piktogram rolety, wyraźny numer kanału, oraz możliwość spersonalizowania nazwy danego kanału, poprzez siedem liter + jedna cyfra z zakresy 0-16, czyni nadajnik Color Multi jeszcze bardziej przystępnym dla użytkownika. Możemy nazwać dany kanał, na którym sterujemy jedną roletę bądź grupą rolet zewnętrznych, znajdujących się w danym pomieszczeniu, np. sypialnia 1, salon, kuchnia, garaż itp.


Nadajnik 16 kanałowy SIMU Hz Color Multi współpracuje ze wszystkimi silnikami i odbiornikami SIMU Hz oraz Somfy RTS. Pozwala to sterować wieloma urządzeniami za pomocą jednego pilota.
Nadajnik SIMU Color Multi Hz 16-kanałowy - dane techniczne

Pilot 16 kanałowy SIMU Hz color multi
Zasilanie: Dwie baterie 1,5V - typ LR03 AAA


Zasięg działania: 200 metrów w otwartej przestrzeni i 20 metrów w budynku przez dwie ściany.
(zasięg uzależniony od warunków i zakłóceń radiowych)


Wymiary: 47x145x18mm.


Temperatura pracy: 0° do +60°C


Częstotliwość radiowa SIMU Hz: 433.42 MHz


Stopień zabezpieczeń: IP20


Klasa produktu: III


Kompatybilność: Napędy i odbiorniki SIMU Hz oraz Somfy RTS


Deklaracja zgodności

Instrukcja - pilot 16 kanałowy Color Multi: Instrukcja nadajnik pilot Color Multi SIMU Hz 16 kanałowy .pdfpilot przenośny SIMU color multi Hz 16 kanałowy


Zobacz równieżSilniki do rolet SIMU

Silniki do rolet SIMU

Firma SIMU jest uznanym i cenionym na całym świecie producentem napędów i sterowań do rolet. Produkty marki SIMU wyróżnia wysoka jakość, bezawaryjność, cicha praca oraz innowacyjność rozwiązań.

Wszystkie napędy SIMU są poddawane kontroli już na etapie produkcji. Wszystko to sprawia, że silniki SIMU sprzedały się już w ilości ponad 200mln na całym świecie. Na szczególną uwagę zasługują napędy radiowe przeciążeniowe SIMU Hz, które słynną w branży osłon okiennych ze swojej niezawodności i wysokiego komfortu obsługi.

Więcej
rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety natynkowe poprawiają komfort i bezpieczeństwo, jednocześnie stanowiąc dodatkową izolację, dzięki zastosowaniu wewnątrz aluminiowego pancerza specjalnej pianki.

Nasze rolety zewnętrzne natynkowe wytwarzane są wyłącznie z najwyższej klasy profili aluminiowych. Profile rolety dostępne sa w bogatej gamie kolorów. Fachowy montaż sprawia, że rolety służa przez wiele lat.

Więcej
rolety zewnętrzne podtynkowe Łódź

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Rolety podtynkowe, to najlepszy i najczęciej stosowany system rolet do zabudowy podtynkowej, dostępny na naszym rynku.

Aluminiowa skrzynka podtynkowa idealnie chowa się w zewnętrznej elewacji budynku i nie powoduje przemarzania, jeśli odpowiednio zailozujemy nadproże. Rolety podtynkowe w żaden sposób nie ingeruje do wnętrza naszego domu.

Rolety dostępne są w bogatej gamie kolorów i oklein. rolety podtynkowe mogą być wyposażone w silniki przeciążeniowe SIMU, które zautomatyzują pracę rolet.

Więcej


silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Napędy radiowe przeciążeniowe SIMU Hz, to idealne rozwiązanie do sterowania elektrycznego rolet, przy pomocy wielokanałowych pilotów radiowych SIMU Hz. Szeroki wachlarz pilotów powoduje, że bez problemu znajdziemy odpowiedni rodzaj pilota, zależnie od naszych wymagań. Silniki Radiowe SIMU, są najlepszym rozwiązaniem do sterowania elektrycznego rolet.

Więcej
silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 plus

Silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 +

Silniki przewodowe przeciążeniowe SIMU T5 AUTO +, to podnoszenie rolet przy pomocy przełączników żaluzjowych. Silniki kablowe nadają się również do prostych i najtańszych instalacji sterowania indywidualnego rolet oraz do bardziej zaawansowanych instalacji sterowania centralnego.

Więcej