Nadajnik pięciokanałowy SIMU Hz 5 do sterowania pięcioma roletami indywidualnie i grupowo, występuje w dwóch wersjach:


- wersja naścienna, zamontowana na stałe w jednym miejscu,


- wersja przenośna, kompaktowy, ergonomiczny i praktyczny nadajnik, dobrze leżący w dłoni, z możliwością zawieszenia w dowolnym momencie na specjalnym magnetycznym zaczepie.Jeden nadajnik 5 kanałowy SIMU Hz 5 zarządza pięcioma roletami lub grupami rolet. Na jednym kanale można wgrać jeden lub kilka napędów radiowych SIMU, co umożliwia łatwe tworzenie stref i grup rolet w domu.


Łatwe i szybkie sterowanie grupowe wszystkich rolet wgranych na kanałach pilota, poprzez kanał „ALL”


Praktyczny wyświetlacz LCD pokazuje w przejrzysty sposób, którym aktualnie kanałem sterujemy. Na wyświetlaczy pokazuje się również sygnał niskiego stanu baterii.


Eleganckie wykonanie: prosty i jednocześnie nowoczesny wygląd nowej gamy nadajników doskonale łączy się z każdym wystrojem wnętrza.


Przycisk pozycji ulubionej: zapisana wcześniej pozycja ulubiona uruchamia się po krótkim naciśnięciu przycisku „Stop”, powodując, że rolety zewnętrzne ustawiają się w zapisanej wcześniej pozycji


Nadajnik kompatybilny ze wszystkimi napędami radiowymi i sterownikami SIMU Hz.
Nadajnik SIMU Hz 5-kanałowy - dane techniczneZasilanie: Bateria 3V CR2430


Zasięg działania:
Wersja naścienna:
150 metrów w otwartej przestrzeni i 15 metrów w budynku przez dwie ściany.
Wersja przenośna: 200 metrów w otwartej przestrzeni i 20 metrów w budynku przez dwie ściany.
(zasięg uzależniony od warunków i zakłóceń radiowych)


Wymiary:
Wersja Naścienna:
80x80x10mm.
Wersja przenośna: 125x40x15mm


Temperatura pracy: -10° do +60°C


Częstotliwość radiowa SIMU Hz: 433.42 MHz


Stopień zabezpieczeń: IP30


Klasa produktu: III


Kompatybilność: Napędy i odbiorniki SIMU Hz oraz Somfy RTS


Deklaracja zgodności

Instrukcja - pilot przenośny SIMU Hz 5: Instrukcja nadajnik pilot przenośny SIMU Hz 5 kanałowy .pdf


Instrukcja - pilot naścienny SIMU Hz 5: Instrukcja nadajnik pilot naścienny SIMU Hz 5 kanałowy .pdfpilot przenośny SIMU Hz 5 kanałowy
pilot naścienny SIMU Hz 5 kanałowy

nadajnik przenośny SIMU Hz 5 kanałowy
nadajnik naścienny SIMU Hz 5 kanałowy


Zobacz równieżSilniki do rolet SIMU

Silniki do rolet SIMU

Firma SIMU, to uznany na całym świecie producent automatyki do rolet zewnętrznych. Firma powstała w 1952 roku. Od tej pory sprzedała ponad 200mln napędów do rolet i osłon rolowanych. Silniki SIMU wyróżnia innowacyjność rozwiązań, cicha praca, bezawaryjność, prostota użytkowania. Na szczególną uwagę zasługują napędy radiowe przeciążeniowe SIMU Hz sterowane z pilotów SIMU Hz, które zatrzymują pracę rolety w przypadku przymarznięcia rolety w okresie zimowym.

Więcej
rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety natynkowe poprawiają komfort i bezpieczeństwo, jednocześnie stanowiąc dodatkową izolację, dzięki zastosowaniu wewnątrz aluminiowego pancerza specjalnej pianki.

Nasze rolety zewnętrzne natynkowe wytwarzane są wyłącznie z najwyższej klasy profili aluminiowych. Profile rolety dostępne sa w bogatej gamie kolorów. Fachowy montaż sprawia, że rolety służa przez wiele lat.

Więcej
rolety zewnętrzne podtynkowe Łódź

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Rolety ze skrzynką podtynkowa Integro, to najlepsze rozwiązanie do każdego nowego domu. Prawidłowo zabezpieczone i ocieplone nadproża sprawiają, że rolety podtynkowe w żaden sposób nie powodują przemarzania i strat ciepła. Za to dodatkowo izolują i osłaniają przed słońcem. Warto wyposażyć rolety podtynkowe w silniki przeciążeniowe SIMU, które zapewnią bezawaryjną eksploatację rolet przez długie lata.

Więcej


silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Silniki radiowe przeciążeniowe SIMU Hz, to doskonałe i bezawaryjne rozwiązanie do sterowania elektrycznego rolet przy pomocy pilotów radiowych SIMU Hz. Szeroki wachlarz pilotów, że bez problemu dobierzemy odpowiedni typ pilota, zależnie od naszych potrzeb. Napędy Radiowe SIMU, są najlepszym rozwiązaniem sterowania radiowego rolet.

Więcej
silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 plus

Silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 +

Napędy kablowe przeciążeniowe SIMU T5 AUTO Plus, to sterowanie roletami przy pomocy przełączników klawiszowych. Ten rodzaj silników nadaje się również do łączenia z instalacjami centralnego sterowania, przy użyciu odpowiednich sterowników i przekaźników.

Więcej