Nadajnik SIMU Timer Multi Hz 6 kanałowy z automatyką pozwoli nam na sterowanie sześcioma roletami zewnętrznymi w trybie indywidualnym lub grupowym z zastosowaniem automatyki lub ręcznym przy pomocy przycisków na pilocie. Przy automatyce czasowej bardzo ważne jest, by rolety były wyposażone w silniki przeciążeniowe SIMU. Zapewni to komfort i bezpieczeństwo użytkowania.


Pilot Timer Multi daje możliwość zapisania nawet sześciu różnych wariantów dla różnych dni tygodnia z możliwością, by każdy z programów działał w jednym albo kilku z sześciu dostępnych kanałów pilota. Każdego dnia w tygodniu mogą być używane inne programy. Pilot posiada ustawioną strefę czasową GTM+1 i automatycznie przechodzi z czasu letniego na zimowy.


Pilot SIMU Timer Multi posiada funkcję, która umożliwia automatyczne zamykanie rolet w domu w momencie zapadnięcia zmroku, dzięki czemu mamy lepszy komfort we wlanym domu. Natomiast w czasie naszej nieobecności, nadajnik Timer Multi może symulować manualne opuszczanie rolet, poprzez przesuwanie zaprogramowanego czasu otwierania i opuszczania rolet w zakresie od 0 do 30 minut.. Daje to wrażenie obecności domowników.


Ergonomiczny i czytelny wyświetlacz LCD w pilocie SIMU Timer Multi, pozwala na nadanie indywidualnej nazwy każdemu z sześciu kanałów poprzez dodanie pięciu liter i jednej cyfry z zakresy 1-6. Dzięki temu nie będzie pomyłki i będziemy wiedzieć czym dokładnie sterujemy.


W dowolnym momencie możemy wyłączyć funkcje automatyczne nadajnika Timer Multi i użytkować rolety zewnętrzne w ttradycyjny sposób ręczny, z pomocą przycisków w pilocie.
Nadajnik SIMU Timer Multi Hz 6-kanałowy - dane techniczne

Nadajnik SIMU Timer Multi Hz 6 Kanałowy z Automatyką Czasową
Sposób zasilania: Dwie baterie 1,5V - typu LR03 AAA


Przewidywany zasięg do działania: 200 metrów w przestrzeni otwartej bez przeszkód i 20 metrów w obiektach przez dwie ściany działowe.
(zasięg w pełni uzależniony jest od zastanych warunków i występujących zakłóceń fal radiowych)


Deklarowane wymiary: 47x145x18mm.


Temperatura pracy: 0° do 60°C


Wpsółpraca na częstotliwości radiowej SIMU Hz: 433.42 MHz


Stopień zabezpieczeia produktu: IP20


Pilot klasy: III


Współdziałanie z: Napędy oraz odbiorniki radiowe SIMU Hz a także Somfy RTS


Deklaracja zgodności

Zobacz równieżSilniki do rolet SIMU

Silniki do rolet SIMU

W przeciągu 60 lat, lider rynku automatyki, firma SIMU wytwarza i wciąż udoskonala produkty z zakresu obsługi automatycznej rolet zewnętrznych i wszelkiego rodzaju osłon rolowanych. Warto nadmienić, że nie kto inny jak właśnie SIMU wynalazł i wprowadził na rynek napęd rurowy przeznaczony do rolet. Jeśli ktoś sprzedał ponad 25mln napędów, to znaczy, że jest on cenionym producentem na całym świecie i zyskał zasłużone zaufanie wśród milionów użytkowników. Napędy od SIMU występują w wariancie zarówno sterowania radiowego, w niezawodnym systemie SIMU Hz oraz przewodowego.

Więcej
rolety natynkowe

Rolety natynkowe

Każde rolety zewnętrzne natynkowe są stosowane w nowo wybudowanych ale i już istniejących domach. Ten typ rolet montujemy we wnękach otworowych okiennych i drzwiowych lub poza światłem otworu, na elewację. Trzeba jednak pamiętać, że w akurat tym typie rolety, nie możemy w żadnym wypadku zakrywać skrzynek, gdyż nie będziemy mieli możliwości dostania się do mechanizmów ukrytych w skrzynce czy to ręcznych jak i eklektycznych. Dla jeszcze większej wygody użytkowania, warto doposażyć nasze rolety w najlepsze silniki radiowe SIMU, które będą sterowane przy pomocy nadajnika SIMU Hz Timer Multi. Ten typ silników wyróżnia się wysokim komfortem zarówno użytkowania jak i cichą pracą.

Więcej
rolety zewnętrzne podtynkowe Łódź

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Zatem jeśli chcemy nowoczesny system rolet, który ukryjemy w elewacji naszego budynku i który w żadnym wypadku nie będzie nam powodował przemarzania, to właśnie rolety podtynkowe będą dla nas idealnym rozwiązaniem. Nie be powodu, są to jedyne systemy rolet, przeznaczone do zabudowy, polecany w pełni przez Instytut Budownictwa, do montażu w domach pasywnych jak i energooszczędnych. Bogaty wybór kolorów i różnorodność oklein sprawia, że każdy dopasuje odpowiadający mu kolor swoich przyszłych rolet i dobierze rolety odpowiednie do koloru swoich okien czy też przyszłej elewacji obiektu. Dla jeszcze większego odczucia komfortu wygody, warto byśmy doposażyli rolety w silniki od SIMU, lidera rynku.

Więcej


silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Silnik SIMU T5 AUTO Hz

Każdy silnik SIMU T5 AUTO Hz Idealnie sprawdzi się jako komfortowe sterowanie radiowe rolet, przy użyciu nadajnika Timer Multi. Dzięki nowoczesnej funkcji przeciążeniowej, nasz napęd radiowy SIMU zapobiegnie uszkodzeniom spowodowanym sterowaniem przymarzniętych rolet. Jeśli napęd radiowy SIMU Hz wykryje zbyt duży opór przy podnoszeniu, zatrzyma pracę rolety. Jak wiadomo, jest to szczególnie istotne przy wykorzystywaniu sterowania żaluzji pilotami z dodatkową automatyką czasowa, gdzie nie koniecznie mamy kontrolę nad każdą pracującą roleta.

Więcej
silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 plus

Silnik SIMU T5 AUTO +

SIMU T5 AUTO + służy do sterowania kablowego, elektrycznego rolet przy użyciu indywidualnego przełącznika żaluzjowego. Jest to w obecnym czasie najprostsze i zarazem najtańsze z dostępnych rozwiązanie do elektrycznego sterowania roletami. Przy odpowiednim rozprowadzeniu instalacji, możemy rozbudować ten zestaw o różnego rodzaju dodatkowe sterowniki radiowe, które powinny być umieszczone pod każdym przełącznikiem klawiszowym. Łącząc napędy do różnych instalacji sterowań centralnych, pamiętajmy, że sterowanie powinno być oparte o wyspecjalizowane i przeznaczone do tego podzespoły terujące.

Więcej