Nadajnik SIMU Timer Multi Hz 6 kanałowy z automatyką pozwala na sterowanie sześcioma roletami zewnętrznymi w trybie indywidualnym lub grupowym z zastosowaniem automatyki lub ręcznym przy pomocy przycisków na pilocie. Przy automatyce czasowej bardzo ważne jest, by rolety były wyposażone w silniki przeciążeniowe SIMU. Zapewni to komfort i bezpieczeństwo użytkowania.


Pilot Timer Multi daje możliwość zapisania nawet do sześciu różnych dla każdego dnia tygodnia z możliwością, aby każdy program działał w jednym lub kilku z sześciu kanałów pilota. Każdego dnia mogą być używane inne programy. Pilot posiada ustawioną strefę czasową GTM+1 i automatycznie przechodzi z czasu letniego na zimowy.


Pilot SIMU Timer Multi posiada funkcję, która umożliwia automatyczne zamykanie rolet w domu w momencie zapadnięcia zmroku, dzięki czemu mamy lepszy komfort we wlanym domu. Natomiast w czasie naszej nieobecności, nadajnik Timer Multi może symulować manualne opuszczanie rolet, poprzez przesuwanie zaprogramowanego czasu otwierania i opuszczania rolet w zakresie od 0 do 30 minut.. Daje to wrażenie obecności domowników.


Ergonomiczny i czytelny wyświetlacz LCD w pilocie SIMU Timer Multi, pozwala na nadanie indywidualnej nazwy każdemu z sześciu kanałów poprzez dodanie pięciu liter i jednej cyfry z zakresy 1-6. Dzięki temu nie będzie pomyłki i będziemy wiedzieć czym dokładnie sterujemy.


W dowolnym momencie możemy wyłączyć funkcje automatyczne nadajnika Timer Multi i użytkować Rolety zewnętrzne w trybie ręcznym, za pomocą przycisków na pilocie.
Nadajnik SIMU Timer Multi Hz 6-kanałowy - dane techniczne

Nadajnik SIMU Timer Multi Hz 6 Kanałowy z Automatyką Czasową
Zasilanie: Dwie baterie 1,5V - typ LR03 AAA


Zasięg działania: 200 metrów w otwartej przestrzeni i 20 metrów w budynku przez dwie ściany.
(zasięg uzależniony od warunków i zakłóceń radiowych)


Wymiary: 47x145x18mm.


Temperatura pracy: 0° do +60°C


Częstotliwość radiowa SIMU Hz: 433.42 MHz


Stopień zabezpieczeń: IP20


Klasa produktu: III


Kompatybilność: Napędy i odbiorniki SIMU Hz oraz Somfy RTS


Deklaracja zgodności

Zobacz równieżSilniki do rolet SIMU

Silniki do rolet SIMU

Od ponad 60 lat, firma SIMU produkuje i udoskonala produkty z zakresu sterowania automatycznego roletami i osłonami rolowanymi. Warto nadmienić, że to właśnie firma SIMU jako pierwsza wprowadziła na rynek napęd rurowy do rolet. Jeśli ktoś sprzedał ponad 200mln napędów, to znaczy, że jest on cenionym producentem na całym świecie i zyskał zaufanie milionów użytkowników. Napędy simu występują w wariancie sterowania radiowego SIMU Hz oraz przewodowego.

Więcej
rolety natynkowe

Rolety natynkowe

Rolety zewnętrzne natynkowe są stosowane w nowych jak i już istniejących domach. Ten typ rolet montujemy we wnęce okiennej lub na elewację. Trzeba jednak pamiętać, że w tym typie rolet, nie możemy w żaden sposób zakrywać skrzynek, gdyż nie będziemy mieli dostępu do mechanizmów czy to ręcznych czy eklektycznych. Dla jeszcze większej wygody użytkowania, warto doposażyć rolety w silniki radiowe SIMU, sterowane przy pomocy pilota SIMU Hz Timer Multi. Ten typ silników cechuje wysoki komfort użytkowania i cicha praca..

Więcej
rolety zewnętrzne podtynkowe Łódź

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Jeśli chcemy nowoczesny system rolet, który ukryjemy w elewacji budynku i który nie będzie powodował przemarzania, to rolety podtynkowe są idealnym rozwiązaniem. nie be powodu, jest to jedyny system rolet do zabudowy, polecany przez Instytut Budownictwa do domów pasywnych i energooszczędnych. Duży wybór kolorów i oklein sprawia, że każdy dopasuje odpowiadający mu kolor rolet i dobierze rolety do koloru okien czy też elewacji. Dla jeszcze większej wygody, warto doposażyć rolety w silniki SIMU.

Więcej


silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Silnik SIMU T5 AUTO Hz

SIMU T5 AUTO Hz Idealnie sprawdza się jako sterowanie radiowe rolet, przy użyciu pilota Timer Multi. Dzięki funkcji przeciążeniowej, napęd radiowy SIMU zapobiegnie uszkodzeniom spowodowanym sterowaniem przymarzniętych rolet. Jeśli napęd radiowy SIMU Hz wykryje nadmierny opór przy podnoszeniu, zatrzyma pracę rolety. Jest to szczególnie istotne w wypadku sterowania pilotami z automatyką czasowa, gdzie nie mamy kontroli nad każdą pracującą roleta.

Więcej
silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 plus

Silnik SIMU T5 AUTO +

SIMU T5 AUTO Plus służy do sterowania elektrycznego rolet przy użyciu indywidualnego przełącznika żaluzjowego. Jest to najprostsze i zarazem najtańsze rozwiązanie do sterowania roletami. Przy odpowiednim rozprowadzeniu instalacji, możemy rozbudować taki zestaw o dodatkowe sterowniki radiowe, umieszczone pod przełącznikiem klawiszowym.

Więcej