Pilot do rolet SIMU Memory HZ 1 kanałowy naścienny, z funkcją powtarzania poleceń co 24 godziny, to nadajnik z nowej gamy produktów SIMU. Dzięki temu nadajnikowi nie ma już potrzeby zajmowania się otwieraniem i zamykaniem rolet. Dzięki funkcji Memory z powtarzaniem co 24 godziny, nadajnik otwiera, zamyka i pozwala również wybrać pozycję ulubioną codziennie o tej samej godzinie.


Praktyczny ekran LCD informuje o czasie pozostałym do wykonania następnego polecenia, o włączonych funkcjach, a także o słabej baterii. W czasie naszej nieobecności, pilot SIMU Memory Hz zmienia losowo wybraną godzinę otwierania lub zamykania rolet, symulując tym samym naszą obecność.


Wygoda obsługi jest jednym z czynników wyróżniających nadajnik Memory Hz. Jedno długie naciśnięcie przycisku otwierania / zamykania / pozycji ulubionej jest wystarczające do zapisania w pamięci pilota polecenia i powtarzania go co 24 godziny. Tryb automatyczny może zostać w każdej chwili wyłączony poprzez zmianę ustawień i sterowanie rolety wyłącznie w trybie ręcznym, za pomocą przycisków funkcyjnych na pilocie Memory Hz.


Prosty i jednocześnie nowoczesny wygląd nowej gamy nadajników SIMU sprawia, że doskonale komponują się one w każdym wnętrzu.


Rolety zewnętrzne sterowane przy pomocy pilota SIMU Memory Hz powinny być wyposażone w kompatybilne silniki radiowe przeciążeniowe SIMU Hz. Zapewni to komfort i bezpieczeństwo korzystania w pełni z funkcjonalności nadajnika.
Nadajnik SIMU Hz 5-kanałowy - dane techniczneZasilanie: Bateria 3V CR2430


Zasięg działania: 150 metrów w otwartej przestrzeni i 15 metrów w budynku przez dwie ściany.
(zasięg uzależniony od warunków i zakłóceń radiowych)


Wymiary: 80x80x10mm.


Temperatura pracy: -10° do +60°C


Częstotliwość radiowa SIMU Hz: 433.42 MHz


Stopień zabezpieczeń: IP30


Klasa produktu: III


Kompatybilność: Napędy i odbiorniki SIMU Hz oraz Somfy RTS


Deklaracja zgodności

Instrukcja - pilot naścienny SIMU Memowy Hz 1: Instrukcja nadajnik pilot naścienny SIMU Memory Hz 1 kanałowy .pdfpilot naścienny SIMU Memory Hz 1 kanałowy
nadajnik naścienny SIMU Memowy Hz 1 kanałowy


Zobacz równieżSilniki do rolet SIMU

Silniki do rolet SIMU

Od ponad 1952 roku, firma SIMU produkuje i udoskonala osprzęt elektryczny z zakresu sterowania automatycznego roletami i osłonami roletowymi. Warto wspomnieć, że to właśnie firma SIMU jako pierwsza wprowadziła na rynek silnik rurowy do rolet. Sprzedane ponad 200mln napędów na całym świecie oznacza, że firma SIMU jest cenionym producentem i zyskał zaufanie milionów użytkowników rolet. Napędy simu występują dostępne są wariancie sterowania radiowego SIMU Hz oraz kablowego.

Więcej
rolety natynkowe

Rolety natynkowe

Rolety natynkowe są montowane w nowych jak i już istniejących domach. Tego typu rolety zakładamy we wnęce okiennej lub na elewację budynku. Pamiętajmy jednak, że w tym typie rolet, nie możemy w żaden sposób zachodzić ociepleniem na skrzynki, ponieważ nie będziemy mieć dostępu do mechanizmów czy to ręcznych czy eklektycznych. Dla wygody użytkowników, warto doposażyć rolety w silniki radiowe SIMU Hz, sterowane przy pomocy pilota SIMU Hz memory hz. Silniki SIMU cechuje wysoki komfort użytkowania i cicha praca..

Więcej
rolety zewnętrzne podtynkowe Łódź

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Jeśli zależy nam na nowoczesnym systemie rolet, który zabudujemy w zewnętrznej elewacji budynku i który nie będzie powodował przewiewania zimnego powietrza do wnętrza domu, to rolety podtynkowe są rozwiązaniem włąśnie dla nas. Jest to jedyny system rolet do zabudowy, polecany przez Instytut Budownictwa do domów pasywnych i energooszczędnych. Duży wybór kolorów i oklein sprawia, że dopasujemy odpowiadający nam kolor rolet i dobierzemy rolety do koloru okien czy też elewacji. Dla jeszcze większej wygody, warto wyposażyć rolety w silniki przeciążeniowe SIMU.

Więcej


silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Silnik SIMU T5 AUTO Hz

SIMU T5 AUTO Hz znakomicie sprawdza się jako napęd radiowy rolet, przy użyciu pilota Timer Easy. Dzięki funkcji przeciążeniowej, napęd radiowy SIMU Hz zapobiegnie zniszczeniom spowodowanym sterowaniem zamarzniętymi roletami. Jeśli silnik radiowy SIMU Hz napotka na nadmierny opór przy podnoszeniu czy też opuszczaniu, wstrzyma on pracę rolety. Jest to istotne w wypadku sterowania pilotami z automatyką czasową, gdzie nie mamy całkowitej kontroli nad każdą roletą.

Więcej
silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 plus

Silnik SIMU T5 AUTO +

SIMU T5 AUTO Plus nadaje się do sterowania elektrycznego rolet przy zastosowaniu indywidualnego przełącznika klawiszowego. Jest to najprostsze i zarazem najtańsze rozwiązanie do sterowania elektrycznego. Przy odpowiednim poprowadzeniu instalacji, możemy doposażyć taki zestaw o dodatkowe sterowniki, umieszczone pod przełącznikiem klawiszowym. Daje nam to nieograniczone możliwości sterowania roletami.

Więcej