Nadajnik jednokanałowy SIMU Hz 1 (przenośny lub naścienny) służy do sterowania jednym napędem radiowym SIMU Hz lub do scentralizowania sterowania roletami zewnętrznymi, wyposażonymi w silniki radiowe SIMU Hz.


Odpowiednio do potrzeb, dostępna jest wersja nadajnika naścienna, która jest na stałe przytwierdzona w wybranym miejscu, lub poręczna, praktyczna i ergonomiczna w kształcie wersja przenośna pilota SIMU Hz 1, która posiada dodatkowo specjalny zaczep. mocowany na ścianie, który dzięki magnesowi umożliwia zawieszenie pilota na ścianie i jego wygodne przenoszenie.


Pilot 1-kanałowy SIMU charakteryzuje się eleganckim wykonaniem, prostym i jednocześnie nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu nadajniki doskonale łączą się z każdym wystrojem wnętrza.


Nadajnik SIMU Hz1, w połączniu z napędem radiowym przeciążeniowym SIMU, daje możliwość zapamiętania pozycji ulubionej rolety, dzięki czemu po naciśnięciu jednego przycisku, roleta sama opuszcza się i zatrzymuje w zaprogramowanej wcześniej pozycji.
Więcej
Nadajnik pięciokanałowy, dostępny jako pilot naścienny oraz przenośny, umożliwia nam sterowanie indywidualne pięcioma roletami, wyposażonymi w silniki SIMU Hz. Nadajnik 5-kanałowy umożliwia również tworzenie grup i centralne sterowanie rolet. Oprócz indywidualnego sterowania roletami na kanałach od 1 do 5, pilot Hz5 posiada szósty, tak zwany zbiorczy kanał „ALL”, który steruje jednocześnie wszystkimi roletami wgranymi na pięciu kanałach pilota.


Pilot 5-kanałowy SIMU posiada praktyczny ekran LCD, pokazując nam w czytelny sposób, jakim konkretnie kanałem steruje pilot w danej chwili. Zapobiega to pomyłkom i niekontrolowanej obsłudze rolet.


Nadajnik SIMU Hz 5 jest kompatybilny pod względem wyglądu i wykonania do pilota jednokanałowego, dzięki czemu możemy stworzyć jeden zestaw pilotów, pasujący do każdego nowoczesnego wnętrza. Posiada również podobną funkcjonalność, czyli łatwe sterowanie rolety z silnikiem SIMU Hz do wcześniej zaprogramowanej pozycji ulubionej.


Podobnie jak wersja jednokanałowa pilot SIMU 5-kanałowy dostępny jest w wersji mocowanej na stałe (naścienny) oraz w poręcznej i dopasowanej do dłoni wersji przenośnej, z praktyczną, magnetyczną zawieszką, która sprawia, że pilot będzie miał swoje jedno miejsce w domu.
WięcejNadajnik 16-kanałowy SIMU Hz Color Multi pozwala na sterowanie szesnastoma roletami indywidualnie lub możemy tworzyć grupy rolet do sterowania grupowego i centralnego. Pilot wyposażony jest w duży i czytelny wyświetlacz LCD, który w przystępny i jasny sposób informuje którym kanałem aktualnie sterujemy. Wyświetlacz LCD pozwala na spersonalizowanie każdego kanału, poprzez nazwanie go w indywidualny sposób, tworząc własne opisy kanału. Opis może składać się 7 liter + 1 cyfry. Wyświetlacz posiada również grafikę rolety.


Pilot 16-kanałowy SIMU Hz Color Multi z założenia jest pilotem przenośnym, dobrze leżącym w dłoni, jednak dla jeszcze lepszej funkcjonalności posiada on mocowany na ściennie uchwyt, co pozwala w wygodny sposób zawiesić pilot na ścianie w dowolnym momencie i przenosić go kiedy tylko jest taka potrzeba.
Więcej
Pilot 1-kanałowy z automatyką czasową Timer Easy służy do sterowania jedną roletą bądź jedną grupą rolet w trybie ręcznym lub automatycznym. Pozwala to na zaprogramowanie jednego, scentralizowanego otwarcia i zamknięcia wszystkich rolet wyposażonych w napęd radiowy SIMU Hz. W dowolnym momencie możemy łatwo i szybko wyłączyć tryb automatyczny i przejść do sterowania ręcznego.


Pilot 1-kanałowy SIMU z automatyką czasową posiada łatwy i wygodny interfejs, który cechują prostota użytkowania i programowania. Nadajnik posiada fabrycznie zaprogramowany program otwarcia o 7:30 i zamknięcia o 20:00, oraz automatycznie zmienia czas z letniego na zimowy (czas ustawiony dla strefy GTM+1). Godziny automatycznego otwierania i zamykania rolet można zmienić poprzez przytrzymanie o pożądanej godzinie przez 8 sekund przycisku góra dla otwierania oraz przycisku dół dla zamykania. Godzina ta zostanie automatycznie zapamiętana dla codziennego otwierania bądź zamykania rolety.


W trybie automatycznym, nadajnik 1-kanałowy Timer Easy posiada dwa tryby pracy. Tryb automatyczny dzienny powoduje aktywowanie każdego dnia tego samego programu, natomiast tryb automatyczny praca/wolne pozwala ustawić inny program w dzień roboczy i inny w dzień wolny. W przypadku nieobecności w domu, pilot Timer Easy posiada funkcję symulowania obecności, poprzez przesuwanie godziny otwarcia i zamknięcia rolet od 0 do 30 minut.


Pilot 1-kanałowy z automatyką czasową posiada wygodny uchwyt do montażu naściennego, co pozwala na znalezienie w domu miejsca, z którego będzie on miał w zasięgu wszystkie rolety wyposażone w silniki przeciążeniowe radiowe SIMU Hz.
Więcej


Pilot 6-kanałowy z automatyką czasową SIMU Timer Multi umożliwia sterowanie nawet sześcioma roletami zewnętrznymi bądź grupami rolet. Pozwala to na automatyzację i zaawansowane zarządzanie roletami w domu. Timer Multi może być użytkowany w trybie ręcznym bądź automatycznym. Pilot SIMU Timer Multi pozwala na zaprogramowanie do sześciu różnych programów dla każdego dnia tygodnia z możliwością, aby każdy program działał w jednym lub kilku z sześciu kanałów nadajnika. Każdego dnia mogą być stosowane różne programy.


Nadajnik 6-kanałowy SIMU z automatyką czasową pozwala na zamykanie rolet w momencie zapadnięcia zmroku oraz na symulowanie obecności domowników poprzez losowe przesuwanie zaprogramowanego czasu zamykania i otwieranie rolet od 0 do 30 minut. Funkcje czasowe pilota Timer Multi mogą zostać w każdym momencie wyłączone i może być on używany wyłącznie w trybie ręcznego sterowania roletami wyposażonymi w silniki radiowe przeciążeniowe SIMU Hz.


Pilot 6-kanałowy SIMU z automatyką czasową posiada duży i przejrzysty wyświetlacz LCD z wyświetlaniem spersonalizowanych nazw kanałów, które mogą składać się z 5 liter + 1 cyfry od 1 do 6.


Pilot można w szybki i wygodny sposób zamontować na ścianie dzięki specjalnej zawieszce, umożliwiającej łatwe i szybkie wsunięcie bądź wysunięcie pilota. Dzięki temu pilot może być w centralnym miejscu domu bądź przenoszony według potrzeb użytkownika
Więcej
Pilot 1-kanałowy naścienny Memory Hz automatycznie powtarza co 24-godziny otwieranie i opuszczanie rolet. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nasze rolety zewnętrzne otworzą się i zamkną automatycznie każdego ranka i wieczora o tej samej godzinie. Nadajnik Memory Hz pozwoli również powtórzyć ruch rolety do wybranej pozycji ulubionej co 24-godziny. W czasie naszej nieobecności, pilot SIMU Memory Hz będzie zmieniał losowo zaprogramowane godziny podnoszenia i opuszczania rolet.


Pilot Memory Hz jest pilotem naściennym o eleganckim i prostym wykonaniu i jednoczesnym nowoczesnym wyglądzie, dzięki czemu znakomicie łączy się z każdym wystrojem wnętrza.


Praktyczny ekran LCD informuje o czasie pozostałym do następnego polecenia, wyświetla włączone aktualnie funkcje i ostrzega o rozładowaniu baterii.


Oprócz sterowania automatycznego, nadajnikiem możemy w każdym momencie sterować roletami ręcznie, poprzez przyciski na pilocie.
Więcej
Zobacz równieżSilniki do rolet SIMU

Silniki do rolet SIMU

Francuska marka SIMU, jako uznany i ceniony na całym świecie producent napędów oraz sterowań do obsługi rolet, oferuje Państwu produkty najwyższej klasy od 1952 roku. Osprzęt marki SIMU znany jest z wysokiej jakości, cichej pracy, bezawaryjności oraz nowoczesnych rozwiązań. Wszystkie napędy SIMU są poddawane kontroli już na etapie produkcji. Na wyjątkową uwagę zasługują wszystkie napędy sterowane radiowo SIMU, oznaczone symbolem Hz, które jak są wyjątkowo wysoko oceniane i polecane przez odbiorców.

Więcej
silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Silnik radiowy przeciążeniowy SIMU Hz

Silniki radiowe Przeciążeniowe SIMU Hz T5 Auto, sterowane przy pomocy pilotów SIMU Hz oraz Somfy RTS. Współpracują one również z centralkami SIMU LiveIn Oraz Somfy Tahoma. Silnik radiowe przeciążeniowe SIMU, to najlepsze napędy radiowe dostępne obecnie na rynku osłon roletowych.

Więcej
silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 plus

Silnik kablowy przeciążeniowy SIMU T5 +

Napędy kablowe przeciążeniowe SIMU T5 AUTO Plus, to rozwiązanie, sterujące roletami przy pomocy przełączników klawiszowych. Ten typ napędów nadaje się również do łączenia z instalacjami centralnego sterowania oraz centralkami typu inteligentny dom, z wykorzystaniem odpowiednich sterowników i przekaźników.

Więcej


rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety natynkowe, są stosowane zdecydowanie najczęściej. Wyróżnia je szeroki wachlarz zastosowań. Od zabezpieczeń sklepów, witryn, drzwi, okien, boksów do nawet zamknięcia szaf i zabudowy regałów. Szczególnie polecane są rolety sterowane elektrycznie, z wykorzystaniem napędów radiowych i kablowych SIMU

Więcej
rolety zewnętrzne podtynkowe Łódź

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Rolety podtynkowe, to zdecydowanie najlepszy typ rolet do zabudowy skrzynek w elewacji budynku. Poprawnie zaizolowane nadproże sprawia, że rolety podtynkowe nie powodują mostków termicznych i przemarzania, dlatego są one polecane do domów pasywnych i energooszczędnych. Rolety występują w bogatej gamie kolorów i oklein. Stosując napędy elektryczne, warto zastosować sprawdzone i niezawodne silniki przeciążeniowe SIMU

Więcej