Najnowsze wpisy

Rolety podtynkowe i cofnięcie nadproża - Porady - www.wolny.org.pl
12.01.2018r
Rolety podtynkowe i cofnięcie nadproża

Jeśli chcemy zamontować rolety podtynkowe, które są najlepszym wyborem wśród rolet do zabudowy podtynkowej do nowego domu, warto zadbać o prawidłowe ocieplenie betonowego nadproża, by zapobiec powstaniu mostków termicznych i przemarzaniu. Często wiąże się to z koniecznością cofnięcia nadproża.
czytaj

Silniki do rolet zewnętrznych - które napędy wybrać - PORADY - www.wolny.org.pl
2.01.2018r
Silniki do rolet zewnętrznych - które napędy wybrać

Silniki do rolet zewnętrznych, to poprawa komfortu i łatwość obsługi rolety. Na rynku dostępnych jest kilka typów sterowania. Przy wyborze napędu należy zwrócić uwagę nie tylko na koszt, ale również na rodzaj silnika.
czytaj

Które rolety zewnętrzne wybrać do nowego domu - PORADY - www.wolny.org.pl
27.12.2017r
Które rolety zewnętrzne wybrać do nowego domu?

Jeśli budujemy nasz nowy, wymarzony dom, warto zainwestować w rolety zewnętrzne. Do nowych domów istnieje kilka różnych systemów rolet. Warto zatem zastanowić się, który typ rolet wybrać, by później tego nie żałować.
czytaj

Rolety zewnętrzne i ich rodzaje - PORADY - www.wolny.org.pl
26.12.2017r
Rolety zewnętrzne i ich rodzaje

Rolety zewnętrzne dostępne są w kilku wariantach. W zależności od tego, czy mamy już gotowy dom czy jesteśmy w trakcie budowy, a może dopiero projektujemy dom, należy wybrać odpowiedni dla nas rodzaj rolet zewnętrznych. Z podstawowych wariantów wyróżniamy rolety natynkowe, podtynkowe i naokienne.
czytaj

Czy warto montować rolety zewnętrzne - PORADY - www.wolny.org.pl
25.12.2017r
Czy warto montować rolety zewnętrzne?

W Polsce, rolety zewnętrzne wciąż zdobywają na popularności. Wiele osób zastanawia się jednak, czy warto montować je w domu. Rolety wciąż kojarzymy bardziej z zabezpieczeniem sklepów i boksów. Nie wiele osób jednak zdaje sobie sprawę, że rolety zewnętrzne mają o wiele więcej plusów, niż ochrona naszej własności.
czytaj